Team Sport Hejnał jedyną drużyną z powiatu oświęcimskiego, która w środę wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 września 2020 15:58

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Halniakiem Maków Podhalański 2:1. To jedyne środowe zwycięstwo w Lidze Okręgowej drużyny  z powiatu oświęcimskiego.

W 48. minucie Ogórek zagrał prostopadle do Oczkowskiego. Ten był w sytuacji sam na sam  z bramkarzem, ale podał do lepiej ustawionego Dudzica, który dopełnił formalności. W 50. minucie po wykopie bramkarza pomocnik Halniaka przegłówkował piłkę nad obrońcami. Sytuacje jeden na jeden wykończył Wągiel. W 70. minucie R<zut rożny wykonał Nycz. Precyzyjnie głową na dalszy słupek strzelił Karpiński.

,,Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Oprócz strzelonych bramek mieliśmy jeszcze  kilka sytuacji niewykorzystanych. Mecze w środy są ciężkie, ale udało się” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Środa 9 września Halniak Maków Podhalański – Team Sport Hejnał Kęty 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Dudzic (48.), 1:1 Wągiel (51.), 1:2 Karpiński (70.)

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Karpiński, J. Januszyk, Korzonkiewicz, A. Januszyk, Jurczak (80. Flisek), Cepiga (65. Rogala), Ogórek, Nycz (70. Waluś), Oczkowski (77. Sitarz), Dudzic (90. Mąsior). Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .