Team Sport Hejnał jedyną drużyną z powiatu oświęcimskiego, która w środę wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 września 2020 15:58

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Halniakiem Maków Podhalański 2:1. To jedyne środowe zwycięstwo w Lidze Okręgowej drużyny  z powiatu oświęcimskiego.

W 48. minucie Ogórek zagrał prostopadle do Oczkowskiego. Ten był w sytuacji sam na sam  z bramkarzem, ale podał do lepiej ustawionego Dudzica, który dopełnił formalności. W 50. minucie po wykopie bramkarza pomocnik Halniaka przegłówkował piłkę nad obrońcami. Sytuacje jeden na jeden wykończył Wągiel. W 70. minucie R<zut rożny wykonał Nycz. Precyzyjnie głową na dalszy słupek strzelił Karpiński.

,,Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Oprócz strzelonych bramek mieliśmy jeszcze  kilka sytuacji niewykorzystanych. Mecze w środy są ciężkie, ale udało się” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Środa 9 września Halniak Maków Podhalański – Team Sport Hejnał Kęty 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Dudzic (48.), 1:1 Wągiel (51.), 1:2 Karpiński (70.)

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Karpiński, J. Januszyk, Korzonkiewicz, A. Januszyk, Jurczak (80. Flisek), Cepiga (65. Rogala), Ogórek, Nycz (70. Waluś), Oczkowski (77. Sitarz), Dudzic (90. Mąsior). Trener: Kamil Żmuda.