Sześć zmian w kadrze LKS Jawiszowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 marca 2020 15:28

Trzech zawodników doszło do czwartoligowego LKS Jawiszowice, a trzech z niego odeszło przed rundą wiosenną, która jest pod znakiem zapytania.

Do klubu z gminy Brzeszcze przeszedł Jan Wawak. Zawodnik ma 21 lat i jest napastnikiem. Początki przygody z piłką nożną spędził w Rekordzie Bielsko – Biała. Reprezentował też barwy Sparty Katowice, Cukrownika Chybie. Poprzednią rundę spędził na kolejnym wypożyczeniu w Karkonoszach Jelenia Góra.

Kolejnym nowym zawodnikiem w tym klubie jest Robert Sitko. On z kolei grał w KS ROW 1964 Rybnik i Rymerze Rybnik. Sitko ma 21 lat i może grać na pomocy.

Michał Jura zanim przyszedł do LKS Jawiszowice bronił barw Pasjonata Dankowice, z którego przechodził do Rekordu Bielsko – Biała, Zagłębia Lubin (rezerwy i CLJ). Jura ma 20 lat.

Z LKS Jawiszowice opuścili Rafał Bednarczyk (do GTS Bojszowy), Marcin Szymonik (do Zatorzanki Zator) i Andrzej Malina (do Pogoni Imielin).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa