Sygnał zrobił krok w kierunku utrzymania

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 czerwca 2021 08:34

Do końca walczący o utrzymanie w Keeza A Klasie Sygnał Włosienica wygrał u siebie z Solavią Grojec 2:1.

W 15. minucie sędzia odgwizdał faul na Sulkiewiczu w polu karnym. Skutecznie z wapna uderzył sam poszkodowany. Wyrównał w 65. minucie S. Smolarek zagrał na 11 metr do D., Płonki, który zdobył gola strzałem z lewej nogi. W 75. minucie gospodarze wykonali kombinacyjny, ćwiczony na treningach rzut rożny. Krzemień zagrał na 20 metr do Pacyny, który wrzucił z pierwszej piłki do Walczaka. Ten nie pomylił się w dogodnej sytuacji.

„Do 20 minuty graliśmy bardzo dobrze. Mecz toczył się pod nasze dyktando. Po zdobytym golu cofnęliśmy się. W tym okresie gra się wyrównała. W drugiej odsłonie mieliśmy swoje sytuacje. Wydaje mi się, że wygraliśmy zasłużenie, bo bardziej chcieliśmy zwyciężyć. Cieszy mnie to zwycięstwo, bo wiem, że wygraliśmy po czystej sportowej walce” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

„Przegraliśmy przez słabszą wolę walki. Rywal wygrał zasłużenie. Musimy trenować, bo sytuacja, która jest na treningach jest tragiczna” – powiedział Daniel Płonka, grający trener Solavii Grojec.

Sobota 19 czerwca Sygnał Włosienica – Solavia Grojec 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sulkiewicz rzut karny (15.), 1:1 D. Płonka (65.), 2:1 Walczak (75.)

Składy:
Sygnał Włosienica: D. Jarosz, Pacyna, Oczkowski, Ludwinek, Mondry (90. Pacyga), Krzemień, Walczak, Sarna, Augustyn (75. Stachura), Korwin (55. Grubka), Sulkiewicz (80. Pokrzyk). Trener: Daniel Zaborowski.

Solavia Grojec: Kołacz, Goc, Chowaniec (30. Walus), B. Smolarek, G. Smolarek, S. Kozieł (82. Maksimow), Wołek, Krężel, Mroczek (60. M. Kozieł), D. Płonka, Kozieł. Trener: Daniel Płonka.

 

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .