Sygnał zremisował z Sołą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 maja 2021 10:56

Walczący o utrzymanie w A Klasie Sygnał Włosienica zremisował na swoim obiekcie z Sołą Łęki.

W 3. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Po rzucie wolnym gola głową zdobył Oczkowski. W 26. minucie goście wyrównali. Hankus odebrał piłkę przeciwnikom na ich połowie i zagrał do Żmudy, który pokonał bramkarza.

W 37. minucie było 2:1. Długie podanie zaprezentował jeden  z zawodników. Głową przedłużył go Sulkiewicz. Futbolówka dotarła do Augustyna, który uderzył skutecznie. Tuż przed przerwą sędzia uznał, że w polu karnym faulowany był Amrozi. Bramkę z wapna zdobył Hankus. W 59. minucie Sarna zagra do Krzemienia, a ten skierował piłkę na dalszy róg bramki. W 68. minucie najlepiej w zamieszaniu w polu karnym zachował się Hankus.

,,Mecz był wyrównany. O tym, że nie wygraliśmy zaważyły błędy indywidualne. Obie drużyny zagrały dobry mecz. Remis jest wynikiem sprawiedliwym” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

,,W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo słabo i daliśmy się zdominować. W drugiej przeważaliśmy. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo mogliśmy wygrać” – powiedział Jarosław Płonka, trener Soły Łęki.

Sobota 8 maja Sygnał Włosienica – Soła Łęki 3:3 (2:2)
Bramki: 1:0 Oczkowski (3.), 1:1 Żmuda (26.), 2:1 Augustyn (37.), 2:2 Hankus rzut karny (44.), 3:2 Krzemień (59.), 3:3 Hankus (68.)

Sygnał Włosienica: Jarosz, Pacyna, Oczkowski, Ludwinek, Krzemień (85. Pokrzyk), Sarna, Walczak, Korwin (60. Mondry), Szpiegla, Augustyn (60. Stachura), Sulkiewicz. Trener: Daniel Zaborowski.

Soła Łęki: Jurzak, Tworek, Zygmunt, Wawrzyczek, Karnas, Wiktoruk, Handzlik (Kowakczyk), Żmuda, Hankus, Włoch (Dziuga), Amrozi. Trener: Jarosław Płonka.