Sygnał przegrał z Sołą i zmienił trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2022 20:11

Sygnał Włosienica przegrał na wyjeździe z Sołą Łęki 3:10. Po meczu nastąpiła zmiana trenera.

Do przerwy było 2;2. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Ogólnie dla gospodarzy sześć bramek strzelił Hankus a cztery Żmuda. Dla przyjezdnych trafili Jarzyna i Stachura. Jedną bramkę goście zawdzięczają rywalowi.

,,Po 2:0 bardzo łatwo straciliśmy prowadzenie, więc zrobiło się nerwowo. W przerwie padły ostre słowa. W drugiej odsłonie graliśmy bardzo dobrze i zdominowaliśmy rywala” – powiedział Jarosław Płonka, trener Soły Łęki.

,,W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. Przeważaliśmy i nie powinniśmy przegrywać. To była chyba najlepsza runda w tej rundzie. Drugą połowę chciałbym pozostawić bez komentarza. Po meczu podałem się do dyspozycji zarządu” – powiedział Daniel Zaborowski, wtedy jeszcze trener Sygnału Włosienica.

Zarząd Sygnału postanowił zakończyć współpracę z Danielem Zaborowskim. W obecnym sezonie klub z gminy Oświęcim zdobył dziewięć punktów. Złożyły się na to dwa zwycięstwa, trzy remisy i 15 porażek. Dało mu to ostatnie, nie licząc wycofanych z rozgrywek rezerw KS Chełmek.

Dziś oficjalnie funkcję trenera w klubie z Włosienicy przejął Daniel Płonka. Przez wiele lat był piłkarzem Brzeziny Osiek. Po przerwie w uprawianiu piłki nożnej grał w LKS Poręba Wielka i w Solavii Grojec. Jako trener seniorów pracował w Solavii.  Wcześniej prowadził między innymi orlików i młodzików w Grojcu i przez cztery lata trampkarzy z Osieka.

Sobota 7 maja Soła Łęki – Sygnał Włosienica 10:3 (2:2)
Bramki: Hankus sześć, Żmuda cztery dla Soły, Jarzyna, Stachura i trafienie samobójcze dla Sygnału.

Składy:
Soła Łęki: Borgosz, Wiktoruk, Nalepa, Ślósarczyk (70. Wawrzyczek), Zygmunt, Hendzlik, Tworek (25. Hałat), Karnas, Dziubek, Hankus, Żmuda. Trener: Jarosław Płonka.

Sygnał Włosienica: Rąba, Pokrzyk, Oczkowski, Ludwinek (60, Krzysiuk), Pacyga, Korwin, Augustyn, Szpiegla, Krzemień, Jarzyna, Stachura. Trener: Daniel Zaborowski.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .