Sygnał poprawił swoją grę i zdobył punkt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 maja 2021 17:22

Walczący o utrzymanie Sygnał Włosienica zremisował 2:2 z Przeciszovią, która coraz bardziej komplikuje swoją walkę o awans.

W 12. minucie Stachura zagrał do Walczaka, a ten pokonał bramkarza strzałem z dystansu. W 35. minucie przyjezdni szybko wykonali rzut wolny. Z prawej strony zagrał Kidoń. Piłkę do siatki skierował Bartuś. W 55. minucie po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika Sygnału sędzia przyznał przyjezdnym rzut karny. Skutecznie wyegzekwował Pawela. W 65. minucie było 2:2. Szpiegla przeprowadził i podał prostopadle do Augustyna. Wychowanek Unii wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.

„Zagraliśmy dobrze z pełnym zaangażowaniem. W naszych poczynaniach była pasja, agresja i pomysł na grę.  Właściwie zareagowaliśmy po meczu z Pulsem. Dziękuję zawodnikom za postawę i progresu po ostatnim mecz” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

„Kto był na boisku we Włosienicy, to wie, że jest ciężkie. Dodatkowo po opadach deszczu jakie, były ostatnio nie nadawało się ono do meczu, który w ogóle nie powinien się odbyć. My nie umieliśmy odpowiednio zareagować na ambitną grę gospodarzy” – powiedział Łukasz Płonka, grający trener Przeciszovii Przeciszów.

Środa 19 maja Sygnał Włosienica – Przeciszovia  Przeciszów 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Stachura (12.), 1:1 Bartuś (35.), 1:2 Pawela rzut karny (55.), 2:2 Augustyn (65.)

Składy:
Sygnał Włosienica: Jarosz, Pacyga, Oczkowski, Ludwinek, Mondry (21. Krzemień), Pacyna, Walczak (89. Paszek), Korwin (80. Grubka), Augustyn (90. Pokrzyk), Szpiegla, Stachura. Trener: Daniel Zaborowski.

Przeciszovia Przeciszów: Flejtuch, Skrobacz, Szafraniec, Pawela, Klimczyk (70. Mycyk), Żabińśki (70. M. Michałek), Makuch, Matla (75. Ł. Płonka), Węgrzyn (46. Baranowski), Kidoń, Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.

 

 

Zobacz również:

Grała A Klasa – TABELE

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .