Sygnał ambitnie walczył, ale wygrała Zatorzanka

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 czerwca 2022 20:04

Zatorzanka Zator wygrała na wyjeździe z Sygnałem Włosienica 1:0. Bramkę w końcówce zdobył Wolanin.

Jedyna bramka w meczu padła w 83. minucie. Po dobrej akcji piłkę w pole karne wrzucił A. Celej. Gola strzałem głową zdobył Wolanin.

,,W pierwszej połowie mieliśmy więcej sytuacji w tym słupek i poprzeczkę. Od 60. minuty rywal osiągnął lekką przewagę” – powiedział Daniel Płonka, trener Sygnału Włosienica.

,,We Włosienicy teren jest ciężki do gry. Do 15. minuty rywal miał dwie sytuacje bramkowe. Później gra była szarpana. W drugiej odsłonie gra toczyła się na ich połowie” – powiedział Piotr Balonek, grający trener Zatorzanki Zator.

Niedziela 29 maja Sygnał Włosienica – Zatorzanka Zator 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Wolanin (87.)

Sygnał Włosienica: Rąba, Oczkowski, Pacyga, Korwin, Grubka, Szpiegla, Krzemień, Mondry (65. Hajder), Stachura, Jarzyna, Augustyn. Trener: Daniel Płonka.

Zatorzanka Zator: Kukiełka, A. Celej, Kwiatkowski, Balonek, Mika, Kaczor, Leszczyński, Żak (70.Wolanin), Florczak (25. Wawro), Stanek, Szymonik. Trener: Piotr Balonek.