Strumień znów wiceliderem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2021 09:03

Strumień wygrał u siebie z Solavią Grojec 3:0. Teraz klub z Polanki Wielkiej jest wiceliderem.

W 44. minucie Drabczyk zaatakował prawym skrzydłem i wszedł w pole karne. Na końcu swojej akcji oddał ładny dla oka strzał w samo okienko. W 60. minucie było 2:0. Łukaszczyk zagrał do Anteckiego, a ten uderzył na bramkę z pięciu metrów. Piłka po jego strzale przeszła po rękach bramkarza i wpadła do siatki. W 70. minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Ryszkę strzałem głową golkipera pokonał Trawkowski.

„Do strzelenia gola mieliśmy optyczną przewagę, ale graliśmy wolno i schematycznie. Gol dał nam luz. Potem mecz był bardziej otwarty. Rywal miał swoje okazje bramkowe, ale wygraliśmy całkowicie zasłużenie” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

„Przeciwnicy grali zdecydowanie lepiej drużynowo. Wygrali zasłużenie, czego im gratuluję” – powiedział Daniel Płonka, grający trener Solavii Grojec.

Czwartek 3 czerwca Strumień Polanka Wielka – Solavia Grojec 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Drabczyk (44.), 2:0 Antecki (60.), 3:0 Trawkowski (70.)

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Trawkowski, Herman, Drabczyk, Zimnal, Ryszka, Romanek, Brzeziński (75. Boba), Łukaszczyk (80. Jarzyna),  Antecki, Grubka (60. Gałgan). Trener: Łukasz Jasek.

Solavia Grojec: Kołacz, D. Płonka, Gonszcz, Goc (46. Walus), Krężel, Mroczek, Wołek (65. Borowczyk), P. Płonka, S. Kozieł (75. M. Kozieł), B. Smolarek, Kubajczyk.