Strumień wiceliderem A Klasy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 maja 2021 16:22

Strumień wygrał w Gierałtowicach z Pogórzem 3:0. Od wczoraj klub z Polanki Wielkiej jest wiceliderem A Klasy.

W 16. minucie Jaszczyk zbiegł z piłką z prawego skrzydła w pole karne i oddał dobry strzał na dalszy róg.  W 75. minucie faulowany w polu karnym był Grubka. Skutecznie z wapna uderzył  Brzeziński. W 85. minucie Borowczyk zagrał ze środka prostopadle do strzelca gola na 0:2, a ten skierował piłkę w lewy róg bramki.

„Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Mieliśmy swoje sytuacje, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Ja i Konefał nie wykorzystaliśmy sytuacji jeden na jeden z bramkarzem, a Wójcik po rzucie rożnym fatalnie przestrzelił. Popełniliśmy dwa rażące błędy przy golach. Muszę tu jednak pochwalić Przemysława Szatana, który w wieku 16 lat zadebiutował jako bramkarz w seniorach. przy golach nie miał nic do powiedzenia, natomiast przy kilku naprawdę groźnych sytuacjach zachował się bardzo dobrze” – powiedział Przemysław Gałuszka, grający trener Pogórza Gierałtowice.

„To był ciężki mecz. Na boisku była wysoka trawa nie grało się dobrze. Gospodarze mieli kilka okazji do strzelenia gola. My jednak byliśmy skuteczniejsi. To były trzy ciężko zdobyte punkty” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

Środa 19 maja Pogórze Gierałtowice – Strumień Polanka Wielka 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Jaszczyk (16.), 0:2 Brzeziński (75.), 0:3 Brzeziński (85.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Szatan, Zygmunt, Wójcik, Hałat, Szostak, Maślanka (82. Potoczny), Kocoń, Wysogląd, Zając (68. Jakubik), Gałuszka (Bochaczyk), Konefał. Trener: Przemysław Gałuszka.

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Drabczyk, Trawkowski, Zimnal, Łukaszczyk, Hamerski, Romanek, Brzezińśki (87. Kała), Jaszczyk (30. Grubka), Antecki (75. Borowczyk), Boba (46. Gałgan). Trener: Łukasz Jasek.

 

Zobacz również:

Grała A Klasa – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .