Strumień przegrywa i oddala się od awansu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 czerwca 2021 08:45

Strumień przegrał w Bobrku z tamtejszym LKS i powiększył tym samym stratę do lidera.

O wyniku meczu zdecydowały wydarzenia z 72. minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnicy drużyny przyjezdnej wybili piłkę. Przejął ją Krawczyk, ale nie zdołał uderzyć, bo zdaniem sędziego był faulowany w polu karnym.

Gola strzałem z jedenastu metrów zdobył Hejnowski.

„Mecz był wyrównany. Prowadzony cios za cios. Po naszym golu rywal osiągnął minimalną przewagę. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale my chyba o tą jedną byliśmy jednak lepsi” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

„Przeważaliśmy jeśli chodzi o posiadanie piłki, ale zapomnieliśmy o tym, że gra w piłkę nożną polega na zdobywaniu goli. Do 25 metra radziliśmy sobie dobrze, ale później źle rozgrywaliśmy dalszą fazę akcji. Nie zasłużyliśmy sobie na lepszy wynik. LKS Bobrek był konkretniejszy” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 29 maja LKS Bobrek – Strumień Polanka Wielka 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Hejnowski (72.)

Składy:
LKS Bobrek: Tworuszka, Glistak, Saternus, Jamróz, Rundzia, Winiarski (65. Niziołek), Byrski (85. Likus), Gaudyn (60. Łukaszka), Krawczyk (80. Bieniek), Nowotarski (70. Podbrożny), Hejnowski. Trener: Robert Saternus.

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Herma, Drabczyk, Zimnal, Jaszczyk, Hamerski (70. Borowczyk), Ryszka, Brzeziński, Jaszczyk, Antecki (55. Jarzyna), Romanek. Trener: Łukasz Jasek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .