Strumień miał problemy ze zdekompletowanym rywalem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2018

Strumień Polanka Wielka wygrał z LKS Piotrowice, który od 7. minuty grał w dziewiątkę.

W 2. minucie Hałatek zagrał ręką poza polem karnym, za co otrzymał czerwoną kartkę. Na bramkę wszedł Jakub Chowaniec. Szybko doznał kontuzji i musiał z niej zejść. W 7. minucie sędzia wyrzucił z gry Macieja Frączka za brutalny faul.

Goście grali w dziewięciu, ale strzelili gola. W 15. minucie po rzucie rożnym futbolówkę wybili zawodnicy Strumienia. Doszedł do niej Piotr Frączek i uderzył celnie z 31 metrów.

Gospodarze wyrównali w 35. minucie. Jeden z nich zagrał z prawego skrzydła pod bramkę. Tam wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej odnalazł się w nim Grubka. Szansę na gola miała też osłabiona ekipa z Piotrowic. Futbolówka ostemplowała poprzeczkę po próbie Anteckiego.

W 51. minucie Żywicki pokonał bramkarza strzałem z woleja. W doliczonym czasie gry sędzia zarządził rzut karny za faul na Jaszczyku. Wykorzystał go Grubka.

,,To był ciężki mecz. Zagraliśmy bardzo słabo. Z meczu na mecz gramy gorzej. Nie wiem, czym to jest spowodowane” – powiedział Mariusz Gałgan grajacy trener Strumienia Polanka Wielka  .

,,Mimo gry w dziewięciu mieliśmy sytuacje bramkowe i mogliśmy zremisować”- powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Niedziela 9 września Strumień Polanka Wielka – LKS Piotrowice 3:1

Bramki: 0:1 Piotr Frączek 15., 1:1 Grubka 35., 2:1 Żywicki 51., 3:1 Grubka 91.

Składy:

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Knapik, Trawkowski, Malik, Zemanek zm. 71. Żyła, Juras zm. 79. Tyran, Hamerski, Łukaszczyk zm. 55. Jarzyna, Jaszczyk zm. 46. Żywicki, Boba, Grubka. Trener: Mariusz Gałgan.

LKS Piotrowice: Hałatek 2.  czerwona, od 3. w bramce Jakub Chowaniec, od 5. minuty w bramce S. Rogalski, M. Rogalski, Klimczyk, Piotr Frączek zm. 85. Sanak, Paweł Frączek zm. 79. Lipowiecki, Maciej Frączek 7. czerwona, Merta, Żmuda, Antecki zm. 79. Jarosław Chowaniec, Krawczyk. Trener: Jarosław Chowaniec.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa