Strata LKS Piotrowice wzrasta

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 października 2018 22:47

LKS Piotrowice przegrał z Solavią Grojec 1:5. Po meczu z prowadzenie gospodarzy zrezygnował Jarosław Chowaniec.

W 37. minucie odebrał futbolówkę obrońcy zespołu rywali i zagrał do Wołka, który skierował ją do pustej bramki. Tuż po przerwie Solavia strzeliła drugiego gola. Takich bramek nie ogląda się zbyt często. Krężel wkręcił piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego.

W 55. minucie gospodarze wrócili do gry. Rzut karny wykorzystał Piotr Frączek. Mogli strzelić więcej goli. ale zawodnicy tej drużyny trafiali w słupek, poprzeczkę, ale chybiali z bliska.

Skuteczni byli za to goście. W 73. minucie do dośrodkowanej przez Sołtysika piłki doszedł Pietraszewski. Sportowiec, który wrócił do klubu z Grojca po grze w teamie z Kęt, dołożył nogę i strzelił gola. W 75. minucie zdobywca poprzedniej bramki zagrał indywidualnie i skutecznie. Wynik ustalił Zygmunt. Uderzył po tym, jak obrońcy wybili futbolówkę przed szesnastkę.

Po meczu z funkcji trenera LKS Piotrowice zrezygnował Jarosław Chowaniec. Na razie będzie on pomagał klubowi w roli zawodnika.

,,Jak się nie wykorzystuje sytuacji, takich, jakie mieliśmy, to nie można wygrać meczu” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,Byliśmy dobrze zorganizowani. Nieźle radziliśmy sobie w obronie. Rywale popełniali bardzo duże błędy w obronie, które wykorzystywaliśmy” – powiedział Dawid Szewczuk, grający trener Solavii Grojec.

Sobota 6 października LKS Piotrowice – Solavia Grojec 1:5

Bramki: 0:1 Wołek 37., 0:2 Krężel 47., 1:2 Piotr Frączek rzut karny 55., 1:3 Pietraszewski 73., 1:4 Pietraszewski 75., 1:5 Zygmunt 79.

Składy:

LKS Piotrowice: Figura, M. Rogalski, S. Rogalski, Piotr Frączek, Klimczyk, Paweł Frączek, Maciej Frączek, Żmuda, Jakub Chowaniec, Krawczyk, Stawiarski zm. 59. Żmuda. Trener: Jarosław Chowaniec.

Solavia Grojec: Kołodziej, Wiktoruk, Zygmunt zm. 75. Szewczuk , Noworyta, Snażyk zm. 79. Żebrak, Krężel, Mroczek, Wołek, Śliwka zm. 75. Koziara, Pietraszewski, Sołtysik. Trener: Dawid Szewczuk.

Reklama

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa