Środowe granie w Keeza IV Lidze i w okręgówce – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 maja 2021 11:55

Podajemy wyniki środowych spotkań Keeza IV Ligi, Ligi Okręgowej oraz A I B Klasy. Wkrótce w eFO pojawią się relacje ze spotkań.

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Mistrzowska

Beskid Andrychów – Unia Oświęcim 2:2
Dalin Myślenice – MKS Trzebinia 2:1
LKS Jawiszowice pauzował 
Pcimianka Pcim – Sokół Kocmyrzów Baranówka 5:1
Wiślanie Jaśkowice – Orzeł Ryczów 4:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Wiślanie Jaśkowice 46 70:15

2

Orzeł Ryczów 45 45:24

3

Dalin Myślenice 36 41:31

4

Beskid Andrychów 34 34:26

5

Sokół Kocmyrzów Baranówka 32 43:31

6

MKS Trzebinia 32 35:30

7

Pcimianka Pcim 32 37:26

8

LKS Jawiszowice 29 34:32

9

Unia Oświęcim 27 38:32

 

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Spadkowa

Garbarnia II Kraków – Słomniczanka Słomniki 0:3
KS Chełmek – Clepardia Kraków 1:1
LKS Rajsko – LKS Śledziejowice 3:2
Orzeł Piaski Wielkie – Puszcza II Niepołomice 0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Nowa Proszowianka Proszowice 1:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Chełmek 29 36:27

2

Clepardia Kraków 28 38:32

3

LKS Śledziejowice 26 42:54

4

Orzeł Piaski Wielkie 25 18:28

5

Garbarnia II Kraków 24 30:36

6

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 22 23:41

7

Słomniczanka Słomniki 21 32:43

8

LKS Rajsko 20 28:44

9

Puszcza II Niepołomice 12 23:49

10

Nowa Proszowianka Proszowice 4 16:62

 

Keeza Liga Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka – Halniak Maków Podhalański 1:1
Brzezina Osiek – MKS Libiąż 3:3
LKS Żarki – Garbarz Zembrzyce 2:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Zgoda Byczyna 1:1
Nadwiślanin Gromiec – Niwa Nowa Wieś 0:5
Team Sport Hejnał Kęty pauzował
Tempo Białka – Sokół Przytkowice 3:0
Victoria 1918 Jaworzno – Sosnowianka Stanisław Dolny 7:0
Zatorzanka Zator – LKS Gorzów 1:2

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 60 65:14
2 Niwa Nowa Wieś 56 58:18
3 Team Sport Hejnał Kęty 48 54:23
4 Brzezina Osiek 47 47:15

5

Nadwiślanin Gromiec 46 47:35

6

Babia Góra Sucha Beskidzka 39 42:25
7 LKS Gorzów 38 47:40

8

Zgoda Byczyna 31 34:49

9

Victoria 19189 Jaworzno 30 50:43

10

MKS Libiąż 28 47:44

11

Sokół Przytkowice 28 27:39

12

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 27 37:42

13

LKS Żarki 26 35:40

14

Halniak Maków Podhalański 23 25:44

15

Garbarz Zembrzyce 18 27:63

16

Zatorzanka Zator 17 28:60

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 8 24:100

 


Keeza A Klasa

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 52 70:15

2

Strumień Polanka Wielka 49 60:22

3

Przeciszovia Przeciszów 48 65:24

4

LKS Bobrek 35 43:32

5

Zgoda Malec 33 56:40

6

Orzeł Witkowice 30 45:39

7

Soła Łęki 26 40:33

8

Solavia Grojec 25 37:32

9

Puls Broszkowice 24 51:62

10

LKS Bulowice 21 28:51

11

LKS Piotrowice 17 26:61

12

Sygnał Włosienica 13 37:56

13

Pogórze Gierałtowice 12 24:58

14

Zaborzanka Zaborze 10 16:63

 


Keeza B Klasa

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 55 88:18

2

Korona Harmęże 37 48:38

3

KS II Chełmek 32 66:37

4

Skawa Podolsze 20 33:40

5

LKS Poręba Wielka 16 28:59

6

LKS Głębowice 13 33:62

7

LKS Palczowice 12 26:68

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .