Sprytne zagranie Boczarskiego pomogło gościom zdobyć trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 października 2019 13:55

LKS Bobrek wygrał na wyjeździe z Orłem Witkowice 1:0. Gola zdobył Boczarski.

Jedyny gol w meczu padł w 65. minucie. Hendzlik mocno naciskał na obrońcę Orła. Ten zdecydował się na podanie do Nowowiejskiego. Sprytnie zachował się Boczarski, który przeciął podanie, wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do siatki.

Przyjezdni mogli zdobyć więcej bramek. W pierwszej połowie strzelec gola miał dwie niewykorzystane szanse. Również dobre okazje mieli gospodarze. Dwóch skutecznie nie zakończył Wandor. W drugiej prawym skrzydłem zaatakował Nędza. Jego strzał był niecelny. Groźnie z rzutu wolnego uderzył także Jasiński.

W końcówce zawodnicy Orła rzucili się do ataku. Zmusili rywala do wycofania się do obrony. Przyjezdni grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Chowańca. Ostatecznie LKS Bobrek ,,dowiózł trzy punkty do końca.

,,To był nasz najsłabszy mecz w sezonie. Przeciwnik wygrał zasłużenie” – powiedział Szymon Śliwa, trener Orła Witkowice.

,,Mogliśmy wygrać wyżej, bo mieliśmy ku temu okazje. W końcówce musieliśmy zastosować ,,obronę Częstochowy” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

Sobota 28 września Orzeł Witkowice – LKS Bobrek 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Boczarski (65.)

Składy:
Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Gołębiowski (20. K. Jekiełek), Rusinek, Hankus, Jedliński, Walus, Jasiński, Wandor, Paździor (60. Jekiełek), Bąba, Szypuła. trener: Szymon Śliwa.

LKS Bobrek: Chowaniec (80. czerwona), Podbrożny, Hejnowski, Rundzia, Wlezień, Nędza, Hendzlik (86. D. Nowotarski), Kulig (37. Łukaszka, 90+ Grabecki)), K. Nowotarski, Lichota, Boczarski (70. Zawadzki),. Trener: Maciej Kania.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa