Spokojne zwycięstwo TS Hejnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 czerwca 2021 16:07

Team Sport Hejnał nie miał żadnych problemów z wygraniem z Sosnowianką Stanisław Dolny.

Bramki padły w drugiej połowie.  Po składnej akcji z prawego skrzydła piłkę dorzucił Żmuda, a gola strzałem głową zdobył P. Dudzic. W 60. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był P. Dudzic. Bramkę z rzutu karnego zdobył sam poszkodowany. W 72. minucie Oczkowski wycofał piłkę na 17 metr, a piłkę w róg bramki posłał grający trener Teamu Sportu Hejnału. W 85. minucie P. Dudzic strzelił trzeciego w tym meczu gola. Dostawił nogę po rzucie wolnym Jurczaka.

„To był spokojny mecz, a bramki dla nas były tylko kwestią czasu. Jedyną zagadką był tylko rozmiar zwycięstwa. W pierwszej połowie nic nie chciało wpaść. W drugiej bez problemu potwierdziliśmy przewagę” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Środa 9 czerwca Sosnowiania Stanisław Dolny – Team Sport Hejnał Kęty 0:4 (0:0)
Bramki: 0:1 P. Dudzic (46.), 0:2 P. Dudzic rzut karny (60.), 0:3 Żmuda (72.), 0:4 P. Dudzic (85.)

Skład Teamu Sportu Hejnału: Szymański, Majdak, J. Januszyk, Karpiński (46. Żmuda), Rogala, Nowicki,  Jurczak, Ogórek (55. Waluś), B. Dudzic, Oczkowski (65. Nycz), P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.