Spokojne zwycięstwo Brzeziny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 maja 2022 07:49

Brzezina Osiek i MKS Libiąż dokończyły w środę weekendową kolejkę. 3:1 wygrali gospodarze.

W 5. minucie rzut wolny wykonał Zaremba. Gola strzałem głową zdobył Pyrlik. W 28.minucie bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z 20 metrów strzelił Majcherek. Piłka przeleciała obok muru i wpadła do siatki.

Póżniej gola kontaktowego zdobyli przyjezdni. Dobrze przeprowadzili kontrę i wykorzystali długie podanie. Gol zdobył Łuczak. W 63. minucie było 3:1. Pyrlik podał do Dubiela, a ten świetnie i nie do obrony uderzył z 16 metra.

,, Cały czas kontrolowaliśmy mecz. Mieliśmy jeszcze kilka okazji strzeleckich. Zatrzymaliśmy się na trzech bramkach strzelonych na mecz. Nasza skuteczność powinna się poprawić. Z naszej gry jestem ogólnie zadowolony” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Środa 4 kwietnia Brzezina Osiek – MKS Libiąż 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Pyrlik (5.), 2:0 Majcherek (28.), 2:1 Łuczak, 3:1 Dubiel (63.)

Skład Brzeziny Osiek: Majda, Bernaś (60. Mrowiec), Narwojsz, Majcherek, Kabara, Kozioł (70. Bury), Ryszawy, Filip (50. Merta), Zaremba, Dubiel, Pyrlik (80. Kocęba). Trener: Łukasz Szczepaniak.