Spisak show

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 kwietnia 2022 20:18

Rezerwy Brzeziny Osiek wygrały wysoko drugi mecz rozgrywkach wiosennych. Cztery bramki zdobył Spisak.

W 23. minucie Kuźma zagrał długą piłkę za obrońców. Spisał przyjął piłkę i uderzył precyzyjnie z powietrza. Cztery minuty później w trakcie rajdu w polu karnym faulowany był Filip. Jedenastkę wykorzystał Kozioł.

Trzeci gol padł w 66. minucie Spisak dobrze zablokował wybicie piłki. Został nabity, a piłka trafiła do siatki. W 68. minucie Majda wrzucił piłkę z prawej strony. Bardzo ładnym dla oka strzałem głową popisał się Spisak. W 86. minucie strzelec poprzedniej bramki wykorzystał prostopadłe podanie od Sali i ustalił wynik spotkania.

„W pierwszej połowie Korona dobrze się broniła. My jednak graliśmy agresywnie i mieliśmy sporo sytuacji bramkowych. Po przerwie nasza dominacja wzrosła. Po dwóch golach przeciwnik się otworzył i to na ułatwiło zadanie” – powiedział Leszek Mlocek, trener Brzeziny II Osiek.

„Pierwsza połowa była dość wyrównana. Potem mieliśmy wymuszone kontuzjami zmiany. Rywal nas zdominował i zasłużenie wygrał”- powiedział Michał Smętek, prezes Korony Harmęże.

Sobota 16 kwietnia Brzezina II Osiek – Koron Harmęże 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Spisak (27.), 2:0 Kozioł (31.), 3:0 Spisak (66.), 4:0 Spisak (68.), 5:0 Spisak (86.)

Brzezina II Osiek: Bies, Merta (83. Kasperek), Domasik, Dzierżawa, Mydlarz (79. K. Bies), Majda, Kuźma, Kozioł (70. K. Płonka), Filip (67. Sala), Kocęba (75. M. Kawczak), Spisak. Trener: Leszek Młocek.

Korona Harmęże: Sroka, Foks (46. Koziara), Głowacki (26. Kumorowski), K. Wykręt, Majewski (46. Fryś), Tyran, Bargiel, Forma, D. Wykręt, Rochowiak (62. Baran), Pawlak (46. Rusinek). Trener: Patryk Forma.