Sole nie udało się wygrać z Karpatami

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 maja 2018

Soła Oświęcim przegrała u siebie z Karpatami Krosno 1;3.

W sobotę do Oświęcimia przyjechał tymczasowy outsider III Ligi. Solarze chcieli wygrać z dość młodą ekipą z Krosna.

Początek meczu należał do przyjezdnych. Oni również bardzo potrzebują punktów. W 52. minucie Cempa doszedł do piłki dośrodkowanej przez kolegę z zespołu i strzelił gola głową. W 83. minucie bardzo ładnym i skutecznym uderzeniem na dalszy róg popisał się Ceglarz.

Gospodarze próbowali pójść za ciosem, bo poczuli szanse na zwycięstwo. To jednak przyjezdni cieszyli się z trzech punktów. Fundakowski nie miał problemów z wykończeniem składnej akcji swojej drużyny. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania wykorzystując rzut karny.

Sobota 12 maja Soła Oświęcim – Karpaty Krosno 1;3 

Bramki; 0;1 Cempa 52., 1;1 Ceglarz 83., 1;2 Fundakowski 90 plus 2, 1;3 Fundakowski rzut karny 90 plus 4.

Składy;

Soła Oświęcim; Mioduszewski, Ochman, Pańkowski, Ptak, Repa, Gaudyn, Szcząber, Skrzypniak zm. 82. Syguła, Rogala zm. 68. Fortuna, Ceglarz, Stankiewicz, Trener; Tomasz Świderski.

Karpaty Krosno; Krawczyk, Botwiniuk, Cempa zm. Fundakowski, Kolusz, Pędowski, Białasik, Buszta, Kuliga, Stasz, Mordec, Sajdak zm. 70. Krzysztoń.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa