Soła z nowym trenerem wznowiła treningi

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 stycznia 2018

Nowym trenerem pierwszej drużyny Soły jest od dziś Tomasz Świderski. Poprowadził pierwszy trening.

Tomasz Świderski objął zespół od Sebastiana Stemplewskiego, który jak informowaliśmy wcześniej, przeniósł się do Sarmacji.

Poprzednim pracodawcom Świderskiego była Sandecja Nowy Sącz, w której był asystentem trenera. Pracował też między innymi w Podbeskidziu Bielsko – Biała, gdzie pełnił wiele funkcji. Próbował też swoich sił we Flocie Świnoujście i w Drutexie Bytovii Bytów. Pomagał również Tomaszowi Dźwigale w prowadzenie reprezentacji Polski U18 i U19.

Drużyna ma już sternika. Teraz potrzebuje zawodników. Klub prowadzi rozmowy z potencjalnymi kandydatami do gry oraz z kilkoma sportowcami, którzy grali w niej przed wycofaniem sponsora. Członkowie zarządu próbują między innymi rozmawiać z Podbeskidziem, z którym Soła ma umowę partnerską.

Na pierwszym treningu obecnych było dwóch zawodników z pierwszej drużyny, a także kilku piłkarzy z rezerw i z zespołu juniorów starszych oświęcimskiego klubu.

Nowemu trenerowi Soły pomogą w pracy Łukasz Jasek (asystent), Krzysztof Zarzycki (asystent), Robert Mioduszewski (trener bramkarzy), Bartłomiej Smolarek (kierownik drużyny) i Wiesław Hałat (masażysta).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa