Soła z kompletem punktów po meczu z Sygnałem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 września 2020 15:44

Soła wygrała na swoim boisku z Sygnałem Włosienica 3:1.

W 41. minucie po rzucie rożnym przy dalszym słupku zdaniem sędziego faulowany był Swarzyński. Zygmunt precyzyjnie wykonał rzut karny. W 59. minucie stan rywalizacji wyrównał Yedynak.

W 77. minucie trójową akcję Matejko, Karnas, Amrozi dołożeniem nogi do wyłożonej wzdłuż bramki futbolówki wykończył ten ostatni. W doliczonym czasie gry solową akcję przeprowadził Karnas. Minął obrońców, a później był zdaniem arbitra nieprzepisowo faulowany. Gola uderzeniem z wapna zdobył Swarzyński.

,,Mieliśmy w kadrze kilku zmęczonych zawodników. Osiągnęliśmy jednak pozytywny rezultat. Cała kadra zasłużyła na zwycięstwo” – powiedział Bogdan Swarzyński, grający trener Soły Łęki.

Sobota 19 września Soła Łęki – Sygnał Włosienica 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Zygmunt rzut karny (41.), 1:1 Yedynak (59.), 2:1 Amrozi (77.), 3:1 Swarzyński rzut karny (90+)4

Soła Łęki: Jurzak, Wawrzyczek (Karnas), Pawlusiak, Zygmunt(Kukiełka), Kramarczyk, Matejko, Jawor (Handzlik), Wiktoruk, Ślósarczyk, Swarzyński, Amrozi (Dziuga). Trener: Bogdan Swarzyński.

Sygnał Włosienica: S. Stachura, Sarna, Mędrysa (81. Pacyga), Ludwinek, Mondry, Walczak, Pacyna, Grubka,  Szpiegla, Yedynak, Sulkiewicz. Trener: Damian Pałamarczuk.