Soła wywiozła punkt z Lublina

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 sierpnia 2018

Soła zremisowała w Lublinie 1:1 z Motorem. Dzięki temu wywiozła punkt z trudnego terenu.

Motor wyszedł na prowadzenie bardzo szybko, bo w pierwszej minucie. Do wrzuconej przez kolegę z drużyny futbolówki w zamieszaniu doszedł Nowak i skierował ją do siatki. Póżniej dużo częściej przy piłce byli gospodarze. Przez większą część spotkania gra toczona była na połowie Soły. Goście jednak mądrze się bronili i rzadko dopuszczali przyjezdnych do sytuacji bramkowych.

Soła atakowała niezbyt często, ale gdy już to robiła, była groźna. W 59. minucie od bramką Motoru wytworzyło się zamieszanie. Futbolówka trafiła w słupek, a potem Duda przerzucił ją nad poprzeczką. W 75. minucie jeden z Solarzy zagrał ze środka pola. Piłkę przepuścił Wójcik. Ceglarz minął bramkarza i dopełnił formalności. Motor chciał wygrać, ale w sobotę nie był w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

,,Piłkarsko zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Bardzo dziękuję zawodnikom za to, że po sześciu godzinach spędzonych w autobusie byli w stanie zagrać na tak dobrym poziomie” – powiedział Wojciech Skrzypek, trener Soły Oświęcim.

Sobota 18 sierpnia Motor Lublin – Soła Oświęcim 1:1

Bramki: 1:0 Nowak, 1:1 Ceglarz 75.

Składy:

Motor Lublin: Olszewski, Brzyski, Cichocki, Ranko, Wołos, Bonin zm. 75. Meskhiia, Darmochwał zm. 57. Michota, Gałecki, Kamiński zm. 79. Majewski, Pożak zm. 77. Rak, Nowak zm. 79. Paluch. Trener: Mariusz Sawa.

Soła Oświęcim: Mioduszewski, Chlebowski, Chowaniec, Kowalczyk, Szymczak, Skrzypniak, Wójcik zm. 88 Stankiewicz, Kuczak zm. 13. Rogala, Ceglarz zm. 77. Gaudyn, Duda, Szewczyk zm. 71. Szela,

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa