Soła wysoko wygrała z Pulsem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 czerwca 2022 16:03

Soła Łęki wygrała 7:1 z Pulsem Broszkowice 7:1.

W 3. minucie Ślósarczyk dośrodkował piłkę. Karnas przeciął podanie i skierował ją na dalszy róg. W 40. minucie Nalepa zagrał za plecy obrońców.  Gola zdobył Mazur. W 43. minucie Dziubek uderzył precyzyjnie zza szesnastki.

W 50. minucie Żmuda wymanewrował obrońcę i bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 68. minucie po wrzutce Mazura Ślósarczyk wszedł między obrońców i podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 70. minucie goście zdobyli gola honorowego. Z rzutu karnego Michał Barciak strzelił w prawy górny róg. W 83. minucie wynik strzałem z 20 metrów ustalił Karnas.

,,Graliśmy dobrze. Wszystko nam wchodziło. Byliśmy lepsi” – powiedział Jarosław Płonka, trener Soły Łęki.

,,Wynik odzwierciedla przebieg spotkania. Rywal był lepszy u miał więcej sytuacji” – powiedział Łukasz Kumor, zawodnik Pulsu Broszkowice.

Sobota 28 maja Soła Łęki – Puls Broszkowice 7:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Karnas (3.), 2:0 Mazur (40.), 3:0 Dziubek (43.), 4:0 Żmuda (50.), 6:0 Ślósarczyk (68.), 6:1 Michał Barciak rzut karny (70.), 7:1 Karnas (83.)

Soła Łęki: Borgosz, Tworek, Zygmunt, Nalepa, Karnas,  Ślósarczyk, Mazur, Hałat (60. Handzlik), Dziubek, Hankus (70. Kukiełka), Żmuda. Trener: Jarosław Płonka.

Puls Broszkowice: Ryszka, Kowalski, Marcin Barciak, P. Kumor (Gajewski), Michalec, Michał Barciak, Żak (Wanat), Kmiecik, Piwowarski, Tobik (Wykręt), Mukutadze. Trener: Grzegorz Kmiecik.