Soła skutecznie się broniła

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 października 2015 00:15

W meczu pomiędzy Sołą Łęki a Unią Oświęcim nie padł żaden gol. Drużyny podzieliły się punktami.

W pierwszej połowie na boisku nie działo się wiele. Ani Soła ani Unia nie narzuciła ostrego tempa. Jedną okazję miał Dudzic, ale w sytuacji sam na sam z Szymańskim przestrzelił.

W drugiej połowie goście szukali swoich szans, ale gospodarze dobrze się bronili. Najlepszą sytuację dla Unii miał Światłowski. W końcówce Soła mogła strzelić gola. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Bogdana, piłka trafiła do Matejki. Ten drugi zawodnik uderzył, lecz futbolówka zatrzymała się na słupku.

– Pierwszą połowę „przespaliśmy”. W drugie zaatakowaliśmy mocnie. Czujemy niedosyt, gdyż z takimi drużynami powinniśmy zdobywać komplet punktów – powiedział Sławomir Frączek, trener Unii Oświęcim.

– Unia dyktowała warunki, ale my mądrze się broniliśmy i nie popełnialiśmy rażących błędów. Nie mamy zbytnio czy straszyć rywali, ale uważam, że dziś pokazaliśmy się z dobrej strony – powiedział Grzegorz Bogdan, grający trener Soły Łęki.

Sobota 10 października Soła Łęki – Unia Oświęcim 0:0
Składy:
Soła Łęki: Szymański – J. Wójcik (75. Żmuda), Pawlusiak, Drabczyk, Kramarczyk – Dziubek, Zemła, Bogdan (89. Lekki), Karnas (60. Matejko) – Rusek, Wójcik. Trener: Grzegorz Bogdan.

Unia Oświęcim: Kubas, Grzywa, Kabara, Wiertel, Handzlik (75. Migdał), Pactwa (46. Kozioł), Nowotarski, Jończyk, Światłowski, Boba (46. T. Kocoń),Dudzic. Trener: Sławomir Frączek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .