Soła przegrała w Ostrowcu Świętokrzyskim

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 kwietnia 2018

Soła Oświęcim przegrała na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:3.Młoda drużyna Soły zagrała ambitnie. Starała się grać  jak równy z równym. Po części to się udawało. Podopieczni Tomasza Świderskiego nie ustrzegli się jednak prostych błędów, które kosztowały porażkę.

W 21. minucie Smuczyński na raty, korzystając z bierności obrońców Soły, strzelił gola na 1:0. W 59.minucie ten sam zawodnik wykorzystał złe ustawienie Mioduszewskiego i strzałem z dalekiej odległości podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 63.minucie sędzia przyznał rzut karny dla KSZO 1929. Wykorzystał go Jamróz.

– Jeśli chodzi o samą grę, zachowanie na boisku, rozgrywanie piłki, to był to nasz najlepszy mecz ligowy w tej rundzie. Kolejny raz wygrało doświadczenie. Co prawda tzw. setek nie mieliśmy, ale dobrze zachowywaliśmy się na boisku. Gole straciliśmy po błędach, które wynikają z młodości. Ktoś patrzący z boku, nazwałby te błędy głupimi, ale my wiemy, że jest inaczej. Wystarczy porównać roczniki zawodników – powiedział Tomasz Świderski, trener Soły Oświęcim.

Sobota 15 kwietnia KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Smuczyński (21.), 2:0 Smuczyński (59.), 3:0 Jamróz rzut karny (63.)

Składy:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Olszewski, D. Cheba, P. Cheba, Czajkowski, Smuczyński (70. Kapsa), Jamróz (83. Puton), Kurdvatsev, Łokieć (80. Ziółkowski), Sarwicki,Kamiński (75. Grunt), Mężyk.

Soła Oświęcim: Mioduszewski, Chlebowski, Pańkowski, Płonka, Ptak (65. Repa), Duda, Rogala, Skrzypiak (46. Fortuna), Syguła (83. Tracz), Ceglarz (38. Gaudyn),  Stankiewicz (82. Wandas)

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa