Soła przegrała, ale grała dobrze

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 marca 2019 19:50

Soła przegrała w Kraśniku ze Stalą 0:1. Drużyna z Oświęcimia zagrała jednak dobre spotkanie, a zwyciestwo gospodarzy nie było pewne.
W 10. minucie Król otrzymał podanie od kolegi z drużyny i znalazł sposób na bramkarza Soły.

W kolejnej fazie meczu Soła była aktywna. Nie znaleźli jednak sposobu na bramkarza, który w tym spotkaniu zaprezentował . Po ich akcjach piłka ani razu nie znalazła jednak drogi do siatki.

Niedziela 17 marca Stal Kraśnik – Soła Oświęcim 1:0 (1:0)
Bramka: Król 10.

Składy:

Stal Kraśnik: Ciołek, Kudryavtsev, Michalak (77. Koneczny), Drozd, Pietroń, Skrzyński, Świech, Wawryszczuk, Szewc (90+1 Nastałek), Welman, Król.

Soła Oświęcim: Szelong, Jaworek (57. Ceglarz), Feruga (Rogala), Kasolik, Kuczak, Pieprzyca (89.  Nowakowski), Duda, Rutkowski, Wyjadłowski, Terbalyan (46. Szela), Wójcik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .