Soła kończy rundę na przedostastnim lub ostatnim miejscu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 listopada 2018 17:28

Soła Oświęcim przegrała u siebie z mistrzem jesieni – Hutnikiem Kraków 1:4. To oznacza, że pierwszą rundę zakończą na przedostatnim lub ostatnim miejscu.

Po pierwszej połowie było 1:3. Wynik w 9. minucie otworzył Świątek.  W 25. minucie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gości. Trzy minuty później Gawęcki jeszcze mocniej przybliżył swoją drużynę do sukcesu. Soła zdobyła gola w 39. minucie. W drugiej odsłonie z bramki cieszył się Pachowicz.

W pierwszej rundzie Soła zdobyła 12 punktów. Wygrała trzy mecze, tyle samo razy podzieliła się punktami z rywalami i jedenaście przegrała. Drużyna z Oświęcimia zdobyła 16 goli, a straciła ich 35.

Jutro Spartakus zagra z Czarnymi. Soła może stracić przedostatnią pozycję lub powiększyć stratę do drugiej ekipy.