Soła bez problemów wygrała w Piotrowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2021 10:58

Soła Łęki wygrała na wyjeździe z LKS Piotrowice 6:0. Bramki strzelili Żmuda, Kukiełka i Hankus.

W 18. minucie Żmuda wszedł w pole karne, wymanewrował bramkarza i strzałem z prawie z zerowego skierował piłkę do siatki. W 31. minucie Hankus zagrał do Żmudy, który podciągnął akcję na 16 metr i oddał dobry strzał na dalszy róg. W 62. minucie Hankus wykorzystał rzut karny i było 0:3.

W 78. minucie Kukiełka otrzymał długie podanie od Wiktoruka i przelobował golkipera. W 82. minucie Hankus przyjął futbolówkę od, minął obrońcę i bramkarza, a później zdobył gola. W 88. minucie Tworek zagrał na lewą stronę do Hankusa, a ten strzałem na dalszy róg ustalił wynik spotkania.

Niedziela 10 października LKS Piotrowice – Soła Łęki 0:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Żmuda (18.), 0:2 Żmudy (31.), 0:3 Hankus rzut karny (62.), 0:4 Kukiełka (78.), 0:5 Hankus (82.), 0:6 Hankus (88.)

LKS Piotrowice: Figura, Drabczyk (85. Zygmunt), Zemła, Marszałek (46. Kuwik), Koczur, Klimczyk, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Maciej Frączek, Antecki, Wąsik (75. Wróbel).

Soła Łęki: Borgosz (85. Karbowy), Wiktoruk, Zygmunt, Kowalczyk (46. Amrozi),  Karnas, Handzlik (65, Kukiełka), Tworek, Dziubek, Żmuda, Szlósarczyk (60. Wawrzyczek), Hankus. Trener: Jarosław Płonka.