Soła bez problemów wygrała w Piotrowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2021 10:58

Soła Łęki wygrała na wyjeździe z LKS Piotrowice 6:0. Bramki strzelili Żmuda, Kukiełka i Hankus.

W 18. minucie Żmuda wszedł w pole karne, wymanewrował bramkarza i strzałem z prawie z zerowego skierował piłkę do siatki. W 31. minucie Hankus zagrał do Żmudy, który podciągnął akcję na 16 metr i oddał dobry strzał na dalszy róg. W 62. minucie Hankus wykorzystał rzut karny i było 0:3.

W 78. minucie Kukiełka otrzymał długie podanie od Wiktoruka i przelobował golkipera. W 82. minucie Hankus przyjął futbolówkę od, minął obrońcę i bramkarza, a później zdobył gola. W 88. minucie Tworek zagrał na lewą stronę do Hankusa, a ten strzałem na dalszy róg ustalił wynik spotkania.

Niedziela 10 października LKS Piotrowice – Soła Łęki 0:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Żmuda (18.), 0:2 Żmudy (31.), 0:3 Hankus rzut karny (62.), 0:4 Kukiełka (78.), 0:5 Hankus (82.), 0:6 Hankus (88.)

Składy:
LKS Piotrowice: Figura, Drabczyk (85. Zygmunt), Zemła, Marszałek (46. Kuwik), Koczur, Klimczyk, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Maciej Frączek, Antecki, Wąsik (75. Wróbel).

Soła Łęki: Borgosz (85. Karbowy), Wiktoruk, Zygmunt, Kowalczyk (46. Amrozi),  Karnas, Handzlik (65, Kukiełka), Tworek, Dziubek, Żmuda, Szlósarczyk (60. Wawrzyczek), Hankus. Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .