Sokół konkretniejszy od LKS Rajsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 września 2020 19:39

Sokół Kocmyrzów Baranówka wygrał na wyjeździe z LKS Rajsko 2:0. Bramki zdobyli Assinor i Pietrzyk.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Gospodarze mieli dwie sytuacje bramkowe. W sytuacji jeden na jeden Frączek przegrał pojedynek z bramkarzem. Dobrą okazję miał też Senkowski, ale zamiast strzelać do bramki próbował podać koledze z drużyny. W 43. minucie LKS Rajsko doznało osłabienia, bo z powodu urazu boisko musiał opuścić Czarnik.

W drugiej połowie przewagę osiągnęli przyjezdni. Dobrą szansę miał jeszcze Senkowski. Po jego strzale z bliska głową piłka nie znalazła się w siatce.

W 65. minucie jeden  z zawodników Sokoła zaatakował prawym skrzydłem. W końcowej fazie akcji podał Assinorowi, który przyjął futbolówkę i zdobył gola. W 80. minucie po rzucie rożnym wynik podwyższył Pietrzyk.

,,W pierwszej połowie nasza gra wyglądała dobrze. W drugiej odsłonie przewagę optyczną mieli przyjezdni. Brakowało nam atutów. Rywal kontrolował przebieg wydarzeń i był bardziej konkretny. Zawodnikom Sokoła pomogła ich doświadczenie” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 19 września LKS Rajsko – Sokół Kocmyrzów Baranówka 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Assinor (65.), 0:2 Pietrzyk (80.)

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Żyła, Welber, Durnaś, Mika (77. Brania), Matlak, Czarnik (43. Formas), Piwowar (65. Skiernik), Frączek (70. Ryś), Senkowski. Trener: Mariusz Wójcik.

Sokół Kocmyrzów Baranówka: Przybyś, Pasionek (90. Urbanek), Brak, Motłoch (84. Gaweł), Kubera, Cholewa, Świeca (63. Hałat), Orłoś, Assinor (80. Adamski), Pietrzyk, Zawrzykraj (90+Wilk).