Skrzaty rywalizowały w turnieju w Kozach – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 stycznia 2021 10:57

Skrzaty z dziewięciu drużyn z sześciu klubów wzięły udział w turnieju noworocznym zorganizowanym przez UKS Kozy. Cztery z nich wywodzą się z powiatu oświęcimskiego.

Powiat oświęcimski w Kozach reprezentowały dwie drużyny LKS Jawiszowice, KS Chełmek i Football Projekt. Na hali w piłkę nożną bawiły się też zawodnicy z trzech drużyn UKS Kozy, Sadi Soccer Dankowice i Pioniera Pisarzowice.

Najpierw dzieci rozgrywały mecze w trzech grupach. Później jedne zespoły grały w Lidze Mistrzów, a drugie w Lidze Europy. Zawody wygrał KS Chełmek. Co prawda organizator prowadził klasyfikacje, ale złote medale uzyskali wszyscy uczestnicy bez względu na zajęte miejsce. Dodatkowo każdy z trenerów wyróżniał najlepszego zawodnika drużyny, który uzyskał statuetkę.

Dlatego, że w zawodach brały udział dzieci do lat 7 nie podajemy wyników meczów ani pełnej klasyfikacji. Robimy to w wypadku starszych kategorii.

Organizator zadbał nie tylko o możliwość sportowej zabawy i nauki oraz o nagrody, ale zapewnił również poczęstunek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .