Skawa postawiła się drużynie z Chełmka

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 maja 2021 11:08

Rezerwy KS Chełmek wygrały u siebie ze Skawą Podolsze 2:1. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

W 10. minucie Plata zagrał z lewego skrzydła, a Jeleń posłał piłkę w samo okienko bramki. W 55. minucie strzał z pola karnego Banaszaka zablokowali obrońcy. Piłkę przyjął P. Kwadrans i dobił strzał kolegi z drużyny. W 83. minucie Rojkowski uruchomił prostopadłym podaniem Liebera. Ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie strzelił, tylko podał do Piątka, który umieścił piłkę w pustej bramce.

„Nasz problem polega na tym, że dobre spotkania przeplatamy słabymi. W meczu ze Skawą przeważaliśmy, ale brakowało konkretów w naszej grze. Musimy popracować nad naszą grą” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener KS II Chełmek i prezes tego klubu.

„W pierwszej połowie nie graliśmy źle. W drugiej osłabliśmy, ale wydawało nam się, że utrzymamy wynik. Otworzyliśmy grę i popełniliśmy błąd taktyczny. Rywal wygrał zasłużenie, ale my rozegraliśmy dobre spotkanie” – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Czwartek 20 maja KS II Chełmek – Skawa Podolsze 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Jeleń (10.), 1:1 P. Kwadrans (55.), 2:1 Piątka (83.)

Składy:
KS II Chełmek: Szyba, Wieczorek, Baczewski,  Niemczyk (55. Banaś), Nowotarski, Lieber, Piątek, Plata (46. Kaczor), Majcherek (76. Tomsia), Jeleń (70. Rojkowski), Kysiak. Trener: Konrad Karaśkiewicz.

Skawa Podolsze: Świergosz, Kajfasz, Chowaniak, Dominik Kajfasz, Piela, Domżał (60. Szczepaniak), Banaszak, Ćwiertnia (32. Porębski), J. Kwadrans, P. Kwadrans, Kołaczek. Trener: Damian Banaszak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .