Sidorowicz wrócił do drużyny seniorów KS Chełmek. Burski objął dorosły zespół w Gorzowie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 czerwca 2016 01:46

Paweł Sidorowicz jest już oficjalnie trenerem KS Chełmek. Jego miejsce w LKS Gorzów zajął Artur Burski. Wicemistrz A klasy z  poprzedniego sezonu poszukuje trenera do grup młodzieżowych.

Po trzech sezonach pracy w LKS Gorzów do pracy  z seniorami KS Chełmek powrócił Paweł Sidorowicz. Nie oznacza to jednak powrotu do tego klubu, gdyż trener cały czas pracował z trampkarzami z Chełmka.

– Wydaje mi się, że w czasie, w którym pracowałem  w LKS Gorzów zespół grał na wyższym poziomie. Czas jednak podjąć nowe wyzwanie – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Po tym, jak z klubem z Chełmka przestał pracować Łukasz Jagoda, czyli po meczu z Dębem Paszkówka, działacze  zagrożonego spadkiem do A klasy klubu rozpoczęli rozmowy z Sidorowiczem. Ostatecznie oddano stery drużyny w trybie tymczasowym Krzysztofowi Barcikowi. Ten pomógł ekipie z Chełmka utrzymać się w okręgówce.

Trenerem zespołem seniorów LKS Gorzów został Artur Burski. Szkoleniowiec był już związany z tym klubem, gdyż pracował z zespołami młodzieżowymi  z Gorzowa. Obecnie jego działacze poszukują trenera do drużyn z młodszych kategorii wiekowych.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .