Seniorzy Soły mają nowego trenera

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 lipca 2018

Wojciech Skrzypek jest nowym trenerem pierwszej drużyny Soły Oświęcim.

Po utrzymaniu Soły w grupie czwartej III Ligi z funkcji jej trenera zrezygnował Tomasz Świderski. Zarząd oświęcimskiego klubu musiał wybrać nowego szkoleniowca. Chętnych nie brakowało.

Wojciech Skrzypek  ma 52 lata. Jest bramkarzem, wychowankiem Płomienia Jerzmanowice. Grał również w Wiśle Kraków, Górniku Siersza, MCKS Czeladź, Bolesławiu Bukowno, Szczakowiance Jaworzno, Skawince Skawina, Cracovii Kraków i IKS Olkusz.

Jako trener pracował często z sukcesami między innymi z Płomieniem Jerzmanowice, IKS Olkusz, Janinie Libiąż. Szkoleniowiec, który jest znany z bardzo dobrej pracy z młodzieżą, na kilka lat przerwał pracę w tym zawodzie. Zajmował się branżą remontową. Wyjechał do Szwecji, by w inny sposób zarabiać pieniądze. Przeszło rok temu wrócił do Polski i do sportu. Stworzył możliwości trenowania dla dzieci ze swojej rodzinnej miejscowości i trenował seniorów Płomienia.

Soła wznowiła już treningi.

Która z drużyn zajmie wyższe miejsce w rozgrywkach IV Ligi?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa