Ruszyła 11. edycja rozgrywek Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

0 Redakcja FO  |   Piłka nożna  |   17 kwietnia 2019 07:00

Ruszyła 11. edycję rozgrywek Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Inicjatorem rozgrywek jest Grzegorz Szulc, jej twórca w 2009 roku.

Grzegorz Szulc powrócił do roli animatora kęckiego Orlika po ośmiu latach. Wspomniał, że była to pierwsza taka liga w Polsce.

“Mam nadzieję, że mój powrót będzie dobry i dla Was, i dla mnie. Życzę Wam owocnej walki fair play, przede wszystkim, i oczywiście zwycięstwa. Wszystkim” – powiedział Grzegorz Szulc.

“Cieszę się, że Grzegorz wrócił jako animator i jestem przekonany, że teraz z jeszcze większą dokładnością i zaangażowaniem będzie organizował te rozgrywki. Te Orliki żyją też dzięki Wam” – powiedział Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz gminy Kęty, życząc piłkarzom dobrej sportowej rywalizacji i wyrażając nadzieję, że prawidłowa życzliwa atmosfera będzie marką rozpoznawczą kęckiej ligi rozgrywek.

Do rozgrywek zgłosiło się 10 amatorskich drużyn:

Alumetal, Kobiernice, K 3, Stara Paka, Kojoty, Profi Kęty, Chłopaki z Ośki, Novi FC, FC Andrychów oraz Robirent.

Rozgrywki prowadzone będą systemem ligowym, (każdy z każdym) w dwóch rundach: wiosennej i jesiennej. Liga zakończy się końcem października, i wtedy poznamy zwycięzcę 11. edycji KALPN.  Mecze rozgrywane będą w poniedziałki i środy.

Poniedziałek 15 kwietnia

Chłopaki z Ośki – Stara Paka 6-4
bramki dla Ośki (Wojnar 5, Łodziana 1) Dla Paki (Wróbel i Grządziel)

Profi Kęty – Kojoty  4-7
bramki dla Profi (Karkoszka 1 Nycz 1 Wilk1 Michalak1) dla Kojotów (Pekala1 Krolicki3 Mysłajek1 Kajor2)

K3 – Novi FC  6-4
bramki dla K3 (Byłaś2 Makuciński1 Hinz1 Pałamarczuk1 Chmielniak1) dla Novi FC (Smaza2 Ludwikowski2)

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa