Roszady kadrowe w Zatorzance

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 marca 2021 13:13

Zatorzankę czeka walka o utrzymanie w Lidze Okręgowej. Pomoże jej w tym czterech nowych zawodników.

Do klubu z Zatora z Pogórza Gierałtowice przeszedł doświadczony Damian Kowalczyk. Wcześniej reprezentował barwy wielu klubów. Były to Skawa Wadowice, Garbarz Zembrzyce, Halniak Maków Podhalański, Iskra Klecza Dolna, Beskid Andrychów.

Zatorzanka ma nowego bramkarza. Jest nim Mirosław Kołodziejczyk. Bronił on barw Amatora Babica, Czarnych Koziniec i Sosnowianki Stanisław Dolny.

Nową twarzą w Zatorzance jest Marcin Florczak. Wcześniej grał i trenował w Markiewicza Krosno, St.Siemacha-AS. Progress, Garbarzu Zembrzyce i Wiślance Grabie.

W Zatorzance przywitali także Łukasza Kadłubka. W poprzednich etapach przygody z piłką nożną przywdziewał barwy MKS Ciechanów, Legionovii Legionów i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.

Na dłuższy czas kontuzja nie pozwoli zagrać Szczepanowi Stybakowi. Treningów nie wznowił Piotr Leszczyński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .