Rezerwy Soły nie przystąpiły do meczu z Sygnałem

1 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 kwietnia 2018

Druga drużyna Soły Oświęcim zrezygnowała z gry w meczu z Sygnałem Włosienica. Gospodarze przegrali walkowerem.
“Mieliśmy spory kłopot ze skompletowaniem składu. Zawodnicy mieli problemy zdrowotne. Na ten mecz złożyło się dużo niekorzystnych czynników, więc nie byliśmy w stanie zagrać z Sygnałem” – powiedział Krzysztof Zarzycki, członek zarządu Soły Oświęcim.

“Jeśli chodzi kwestie kolejnych meczów, to ciężko jest powiedzieć, jak się to będzie układało w przyszłości. Na razie nastawiamy się na to, że gramy dalej. Czas jednak pokaże, jak to się ułoży” – powiedział Krzysztof Zarzycki.

Komentarze
  • 16 kwietnia 2018 15:06

    oswiecimianin88

    Przedszkolak pisze te artykuły??? Co to za ekspert od sportu lokalnego, że wrzuca zdjęcie z meczu Soły z Koroną Harmęże na dodatek z tragicznie zmarłym zawodnikiem Korony i podpisuje że to mecz z Palczowicami??? Zajmie się ktoś wkońcu kompetencją tego redaktora?? Troszeczkę szacunku.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa