Rezerwy KS Chełmek wzmocnione zawodnikami z jedynki wygrały w Harmężach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 września 2020 12:41

Rezerwy KS Chełmek wzmocnione czterema zawodnikami z pierwszej drużyny wygrały w Harmężach z Koroną 4:1 i wyprzedziły rywala w tabeli.

W 17. minucie Wykręt bardzo dobrze zachował się wyłuskując piłkę przy złej wymianie podań między obrońcami. Przyjął piłkę, przeszedł z nią w pobliże linii końcowej do Platy. Ten wymanewrował obrońcę i uderzył skutecznie pod lewe spojenie bramki. W 20. minucie obrona zespołu gospodarzy całkowicie zgubiła się w kryciu. Po zagraniu prostopadłym kolegi z drużyny Pędrys wyszedł na sytuacje sam na sam z  bramkarzem Jego strzał przeciął obrońca. Piłka trafiła jednak z powrotem do atakującego, który z mądrze, z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki.

W 37. minucie po wrzutce  z rzutu rożnego gola głową zdobył niepilnowany Bęben. W 40. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Baran. Celnie z wapna uderzył Tyran. W 70. minucie jeden z zawodników zespołu gości zagrał ze swojej połowy prostopadle do Stankiewicza, który pewnie wykorzystał jeden na jeden z bramkarzem.

,,Nie mam do tego meczu żadnego komentarza” – powiedział Patryk Forma, grający trener Korony Harmęże.

,,Mam mieszane uczucia po tym meczu. Chciałbym, by w meczu z Iskrą wicelider również wystawił zawodników z pierwszej drużyny” – powiedział Dariusz Pawełkiewicz, członek zarządu Korony Harmęże.

,,Mecz toczył się pod nasze dyktando. Rywal miał swojej sytuacje, ale to my zdominowaliśmy spotkanie. Dziś pomogło nam czterech zawodników z jedynki, co wpłynęło pozytywnie na nasze poczynania” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, prezes KS Chełmek i trener jego rezerw.

Niedziela 20 września Korona Harmęże – KS II Chełmek 1:4 (1:3)
Bramki: 0:1 Plata (17.), 0:2 Pędrys (20.), 0:3 Bęben (37.), 1:3 Tyran rzut karny (40.), 1:4 Stankiewicz (70.)

Składy:
Korona Harmęże: Sroka, Niesyto (35. Zieliński), Głowacki, Foks, A. Forma (80. Pachacz), Baran, Rychlewicz, Majewski (46. Skiernik), Bargiel, Tyran, Podbiał (72. Zjawiński). Trener: Patryk Forma.

KS II Chełmek: Szyba, Bęben, Baczewski, Nowotarski (72. Dębski), Kukiełka (75. Niemczyk), Plata (68. Jeleń), Wykręt, Stankiewicz, Piątek, Lieber (65. Kaczor), Plata, Pędrys (Rojkowski). Trener: Konrad Karaśkiewicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa