Rezerwy KS Chełmek wygrały 3:1, a mogły dużo wyżej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2020 21:51

Rezerwy KS Chełmek wygrały na swoim boisku 3:1 z LKS Poręba Wielka. Gospodarze byli zdecydowanie lepsi.

W 15. minucie Piątek zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego. W 30. minucie przyjezdni wyrównali. Z około szesnastu metrów bramkarza przelobował Mączka.

W 55. minucie Lieber zagrał prostopadle do Jelenia, który nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. W 89. minucie po dośrodkowaniu Kysiaka ładnym strzałem z woleja popisał się Banaś.

,,Mecz cały czas toczył się pod nasze dyktando. Mieliśmy bardzo dużo okazji strzeleckich. Wynik mogliśmy przesądzić wcześniej. Jestem jednak zadowolony  z naszej gry” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, prezes KS Chełmek i trener KS II Chełmek.

,,Zagraliśmy bardzo słabo. Rywal był zdecydowanie lepszy, ale nie wykorzystał wielu sytuacji. Dziękujemy przeciwnikowi, że mimo tylko okazji, strzelił nam tylko trzy gole” – powiedział Bartłomiej Stachura, grający trener LKS Poręba Wielka.

Niedziela 18 października KS II Chełmek – LKS Poręba Wielka 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Piątek (15.), 1:1 Mączka (30.), 2:1 Jeleń (55.), 3:1 Banaś (89.)

KS II Chełmek: Szyba, Banaś, Baczewski, Podbrożny (89. Niemczyk), Pędrys, Jeleń (73. Plata), Nowotarski (80. Bisaga), Kaczor (80. Kysiak), Kowalczyk (67. Dębski), Piątek, Lieber. Trener: Konrad Karaśkiewicz.

LKS Poręba Wielka: Dźwigoński, Szczerbowski, Mus, Wilkosz, Konrad Ryś, Szwed, Żydzik (65. P. Widła), Iwaniak (46. Krawczyk), Mączka, Sz. Widła (30. Stachura), Krzysztof Ryś (80. P. Sporysz). Trener: Bartłomiej Stachura.