Rezerwy KS Chełmek straciły dwa punkty w Głębowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2021 23:03

Rezerwy KS Chełmek zremisowały na wyjeździe z LKS Głębowice 4:4.

W 4. minucie Domasik zagrał do Kozuba, a ten pokonał bramkarza strzałem z 11 metrów. W 8. minucie Szostak wymanewrował obrońcę i strzelił na 2:0. W 15. minucie było 3:0. Nowak otrzymał długie podanie od kolegi z drużyny, wszedł w szesnastkę, przeszedł obrońców i bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

W 21. minucie za strzelanie wzięli się przyjezdni. Z prawej strony na 14 metr piłkę wrzucił Dębski, a na listę strzelców wpisał się Lieber. W 28. minucie Nowotarski otrzymał prostopadłe podanie i strzelił skutecznie na dalszy róg. W 38. minucie rezerwy KS Chełmek krótko rozegrali rzut wolny. Kysiak zagrał do Piątka, który uderzył za szesnastki. W 43. minucie Lieber nie wykorzystał rzut karny. Bramkarz obronił.

W 88. minucie Nowak zagrał wzdłuż szesnastki, a gola zdobył Szostak. W końcówce cała drużyna przyjezdnych pod pole karne rywala, by zaatakować poprzez rzut wolny. Po wrzutce Kysiaka głową strzelił Banaś.

„Do 15 minuty graliśmy rewelacyjnie. Wykorzystaliśmy swoje szanse i wysoko wygrywaliśmy. Później inicjatywę przejął rywal. Do szatni schodziliśmy w złych nastrojach. W drugiej połowie mecz był wyrównany. Ogólnie to jestem zadowolony z naszej postawy” – powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

„W naszym składzie było bardzo dużo młodzieży. Wszyscy wykorzystali swoje szanse” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener rezerw KS Chełmek i prezes tego klubu.

Czwartek 3 czerwca LKS Głębowice – KS II Chełmek 4:4 (3:3)
Bramki: 1:0 Kozub (4.), 2:0 Szostak (8.), 3:0 Nowak (15.), 3:1 Lieber (21.), 3:2 Nowotarski (28.), 3:3 Piątek (38.), 4:3 Szostal, 4:4 Banaś (90+1)

LKS Głębowice: Wandor, Dzierżawa, M. Brońka, Domasik, Klaczak, T. Wasztyl (Wiśniewski) Jaszczyk, Wojtyła, Szostak, Nowak, Kozub. Trener: Przemysław Tlałka.

KS II Chełmek: Szyba, Banaś, Wieczorek (75. Rojkowski), Niemczyk, Dulęba (46. Baczewski), Piątek, Lieber, Wlezień (60. Kysiak), Nowotarski, Dębski, Jeleń. Trener: Konrad Karaśkiewicz.