Rezerwy KS Chełmek przywiozły trzy punkty z Palczowic

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 listopada 2020 14:30

Rezerwy KS Chełmek wygrały w Palczowicach 3:1. Ich zwycięstwo było zasłużone i nieprzypadkowe.

W 8. minucie na bramkę uderzył Rojkowski. Bramkarz odbił piłkę nad poprzeczkę. Gdy ona opadała dobiegł  do niej Jeleń i umieścił w siatce. W 16. minucie gospodarze wyrównali. Indywidualną akcję przeprowadził Cienkosz. Grający trener LKS Palczowice zauważył, że golkiper wyszedł z bramki i przelobował go uderzeniem z 18 metra.

W 65. minucie sędzia przyznał przyjezdnym rzut karny. Skutecznie z wapna strzelił Podbrożny. W 80. minucie Jeleń zagrał prostopadle do Platy, a ten wykończył akcję dobrym strzałem.

,,Przeciwnicy lepiej operowali piłką i byli ogólnie lepsi. My liczyliśmy na kontry. Dwie z nich były groźne.  Moim zdaniem sędzia popełnił duży błąd przy orzeczeniu rzutu karnego. Takie sytuacje nie mogą się dziać. Po tej według mnie krzywdzącej decyzji zeszło z nas powietrze. Do tego chciałem dodać, że w zasadzie w ostatniej chwili dowiedziałem się, że z powodu kwarantanny straciliśmy sześciu zawodników. Wczoraj zagrało więc kilka takich osób, które w zasadzie nie powinny grać z powodów niedoleczonych kontuzji. To nie jest normalna sytuacja. Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy zagrali, bo dla niektórych było to poświęcenie” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

,,Graliśmy w trudnych warunkach, bo boisko było ciężkie. Mieliśmy lekką przewagę. Muszę jednak nadmienić to, że było to jedno z naszych słabszych meczów w tym sezonie” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, prezes KS Chełmek i trener rezerw tego klubu.

Sobota 31 października LKS Palczowice – KS II Chełmek 1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Jeleń (8.), 1:1 Cienkosz (16.), 1:2 Podbrożny rzut karny (65.), 1:3 Plata (80.)

Składy:
LKS Palczowice: Nowokuński, Nidecki (70. Nidecki), Zwierz, Putowski, Kowalczyk, Cienkosz, Para, Głąb, Kołaczek, Dzidek, Czopek. Trener: Patryk Cienkosz.

KS II Chełmek: Szyba, Baczewski, Wieczorek, Podbrożny, Nowotarski, Lieber, Piątek, Kowalczyk (63. Kysiak), Glauber (57. Niemczyk), Rojkowski (52. Plata), Jeleń. Trener: Konrad Karaśkiewicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .