Rezerwy KS Chełmek o krok od awansu do Kezza A Klasy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 czerwca 2021 10:23

Rezerwy KS Chełmek wygrały 9:1 z LKS Palczowice i teraz bardzo niewiele brakuje im do awansu do Kezza A Klasy.

W 5. minucie po rożnym Kysiaka i błędzie bramkarza gola strzałem głową z bliska zdobył Jeleń. W 10. minucie Lieber zagrał prostopadle do Kysiaka, który pokonał golkipera strzałem na dalszy róg. W 14. minucie było 3:0. Po strzale Kysiaka bramkarz odbił futbolówkę do boku. Skutecznie dobił Majcherek.

W 40. minucie Jeleń zdobył gola strzałem z bliska po podaniu Majcherka, W 44. minucie Nowotarski przeprowadził rajd prawą stroną i obsłużył dobrym podaniem Piątka. Ten trafił za szesnastki. W 52. minucie padł szósty gol dla gospodarzy. Baczewski skierował futbolówkę do Liebera, który spowodował, że ta trafiła do siatki.

Minutę później Kysiak wygrał pojedynek z bramkarzem. Po kolejnych dwóch minutach było 8:0. Swoją indywidualną akcją przez pół boiska skutecznym strzałem zakończył Piątek. W 68. minucie Plata trafił z woleja po podaniu Banasia. Honorową bramkę dla LKS Palczowice zdobył P. Folga.

Ewentualne zwycięstwo rezerw KS Chełmek dziś z LKS Poręba Wielka zapewni temu zespołowi awans do Keeza A Klasy.

„Mecz był jednostronny. Dobrze w niego weszliśmy i kontynuowaliśmy. Od początku do końca dominowaliśmy mecz. Zawodnicy byli zdeterminowani, bo wiedzieli, że mamy realną szansę na awans” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener KS II Chełmek i prezes klubu.

Niedziela 20 czerwca KS II Chełmek – LKS Palczowice 9:1 (5:0)
Bramki: 1:0 Jeleń (5.), 2:0 Kysiak (10.), 3:0 Majcherek (14.), 4:0 Jeleń (40.), 5:0 Piątek (44.), 6:0 Lieber (52.), 7:0 Kysiak (53.), 8:0 Piątek (55.), 9:0 Plata (68.), 9:1 P. Folga (72.)

Składy: 
KS II Chełmek: Szyba, Baczewski, Wieczorek (60. Tomsia), Niemczyk (65. Lebica), Nowotarski, Kaczor (46. Banaś), Lieber, Piątek, Majcherek, Kysiak (65. Plata), Jeleń. Trener: Konrad Karaśkiewicz.

LKS Palczowice: Nidecki, Zięcik, A. Folga, Miętka, Hercog, Nowak,  Mruczek, K. Kowalczyk, P. Folga, B. Kowalczyk, Molenda. Trener: Patryk Cienkosz.

 

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .