Rezerwy KS Chełmek nadal walczą o drugie miejsce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 czerwca 2021 11:48

Rezerwy KS Chełmek wygrały z LKS Głębowice 7:3.

W  11. minucie Majcherek zagrał do Jelenia, a ten otworzył wynik spotkania. W 19. minucie na bramkę uderzył Majcherek. Bramkarz zespołu gospodarzy wybił piłkę przed siebie. Do pustej bramki skierował ją Jeleń. W 23. minucie Lieber zagrał prostopadle do Majcherka, a ten znalazł sposób na bramkarza.

Wynik na 4:0 podwyższył 22. minucie Majcherek. Oddał bardzo ładny dla oka strzał i pokonał bramkarza. W 30. minucie rajd prawą stroną przeprowadził Dębski. Zdobyczą bramkową zakończył ją Kysiak. W 75. minucie indywidualna akcję przeprowadził Plata. Przebiegł z piłką około 40 metrów i skierował futbolówkę do siatki.

W 80. minucie pierwszą bramkę zdobyli przyjezdni. Długą piłkę zagrał Domasik. Piłka skozłowała i przeleciała nad obrońcą. Kozub głową przelobował bramkarza. Dwie minuty później po zagraniu ze stałego fragmentu gry Plata trafił na 7:1. W końcówce dwa gole strzelili zwodnicy LKS Głębowice. W 85. minucie Wasztyl uruchomił prostopadłym podaniem Kozuba, który wymanewrował obrońców i bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 90. minucie skutecznie rzut wolny wykonał Domasik.

„Dobrze weszliśmy w mecz, bo po 30. minutach było 5:0. Szkoda tylko prostych błędów w defensywie” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener rezerw KS Chełmek i prezes tego klubu.

„Mamy problem z kontuzjami. Przyjechaliśmy w dwunastu. Od 80. minuty z powodów zdrowotnych musieliśmy grać w 10. W pierwszej połowie w ogóle nam nie szło. W drugiej połowie byliśmy bardziej zdeterminowani i zmobilizowani. Sytuacji mieli jednak więcej gospodarze” – powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

KS II Chełmek: Szyba, Baczewski (46. Wlezień), Wieczorek, Niemczyk (70. Plata), Nowotarski, Lieber, Rojkowski (70. Majcherek), Dębski, Majcherek, Kysiak, Jeleń. Trener: Konrad Karaśkiewicz.

LKS Głębowice: Wandor, Nikliborc (30. Szostak), Domasik, Zając, M. Brońka, T. Wasztyl, Skowron, Klaczak, Jaszczyk, Nowak (80. pusta zmiana), Kozub. Trener: Przemysław Tlałka.;