Rezerwy KS Chełmek lepsze od LKS Palczowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 września 2020 08:11

Rezerwy KS Chełmek wygrały z LKS Palczowice 5:0.

W 23. minucie sędzia odgwizdał faul na Placie. Gola strzałem z wapna zdobył Kowalczyk. W 65. minucie bramkę po indywidualnej akcji i uderzeniu na dalszy róg strzelił Bloch.

Dwie minuty później zespołową akcję swojej drużyny strzałem do pustej bramki wykończył Jeleń. W 74. minucie Bloch trafił na 4:0. Oddał precyzyjny, plasowany strzał z 16 metrów. W 77. minucie gospodarze krótko rozegrali rzut rożny. Niemczyk podał do Jelenia, który skierował futbolówkę do siatki.

,,W pierwszej połowie długo utrzymywaliśmy się przy piłce, ale mieliśmy problem z wykorzystaniem sytuacji bramkowych. Z gry w drugiej odsłonie jestem zadowolony.  Wygraliśmy wysoko, a mogliśmy jeszcze wyżej’ – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener KS II Chełmek.

Niedziela 13 września KS II Chełmek – LKS Palczowice 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kowalczyk (23.), 2:0 Bloch (65.), 3:0 Jeleń (67.), 4:0 Bloch (74.), 5:0 Jeleń (77.)

KS II Chełmek: Szyba, S.  Kowalczyk (78. Wieczorek), Baczewski, Dębski, Nowotarski, Kaczor, Pątek, Borowy (46. Bloch), Cieciera (70. Kysiak), Plata (68. Niemczyk), Lieber (69. Jeleń). Trener: Konrad Karaśkiewicz.

LKS Palczowic: Nowokuński, Ł. Nidecki (40. Romanowski), Putowski, Folga, K. Kowalczyk, Molenda, Cienkosz, Gląb, Kołaczek, Czopek, Rokowski. Trener: Patryk Cienkosz.