Rezerwy Garbarni wygrały z Unią

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 kwietnia 2022 16:08

Rezerwy Garbarni Kraków wygrały u siebie z Unią Oświęcim 3:0.

W 11. minucie jeden z zawodników gospodarzy przerzucił piłkę ze środka na lewe skrzydło. Ciuruś przyjął piłkę w narożniku i posłał ją pod poprzeczkę. W 25. minucie po wrzutce z rzutu wolnego bramkę zdobył Trojan. W 84. minucie było 3:0. Zawodnicy Garbarni wykorzystali błąd rywali i przeprowadzili kontrę, którą skutecznym strzałem zakończył Sutor.

„Nie weszliśmy dobrze w mecz, a rywal zrobił to lepiej. Dopiero po stracie gola zaczęliśmy grać. Mieliśmy swoje szanse bramkowe. Myślę, że gdybyśmy je wykorzystali, to mecz mógłby się różnie potoczyć” – powiedział Marek Kołodziej, trener Unii Oświęcim.

Sobota 9 kwietnia Garbarnia II Kraków – Unia Oświęcim 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Ciuruś (11.), 2:0 Trojan (25.), 3:0 Sutor (84.)

Garbarnia II Kraków: Bartusik, Derenda, Dzierżak (85. Strzeboński), Gołąb, Grzybowski (77. Sarga),  Kolendowski )90. Malinowski), Kołton (88. Sabat), Kowalczyk, Mielec, Trojak, Curuś (62. Sutor).

Unia Oświęcim: Kucz, Szcząber, K. Szewczyk, Antkiewicz (75. Rzeszutko), Babiuch, Dziedzic (85. Kateusz), Pacyga, Ryszka, Nowak (70. Snadny), Lewandowski (55. M. Szewczyk), Czapla (85. Czapla). Trener: Marek Kołodziej.