Rezerwy Brzeziny znów wygrywają

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 maja 2022 17:20

Rezerwy Brzeziny wygrały z Pogórzem 9:1.

W 20. minucie Spisak zagrał głową nad obrońcami. W sytuacji sam na sam Zaremba nie pomylił się. Dwie minuty póżniej J. Płonka przeprowadził indywidualną akcję. Minął trzech rywali i znalazł sposób na bramkarza. W 32. minucie Zaremba wrzucił piłkę. Uderzeniem głową pod poprzeczkę skierował ją W. Kawczak.

W 37. minucie było 5:0. Płonka podał do Spisaka, który nie zmarnował sytuacji jeden na jeden. W 42. minucie Zaremba podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W 52. minucie Spisak dołożył nogę po zagraniu wzdłuż bramki Zaremby.

W 75. minucie Sala przeprowadził solową akcje i wpisał się na listę strzelców. W 77. minucie honorową bramkę dla Pogórza zdobył Szostak. Wynik w 83. minucie ustalił Płonka.

,, To był mecz do jednej bramki. Rywal tylko się bronił. Mam do nich szacunek, że będąc bez zmian grali cały mecz” – powiedział Leszek Mlocek, trener Brzeziny II Osiek

Niedziela 1 maja Brzezina II Osiek – Pogórze Gierałtowice 9:1 (6:0)

Bramki: 1:0 Zaremba (20.), 2:0 Płonka (22.), 3:0. W. Kawczak (32.), 4;0 Zaremba (35.),5:0 Spisak (37.), 6:0 Zaremba (42.), 7:0 Spisak (53.), 8;0 Sala (75.), 8:1 Szostak (77.), 9:1 Płonka (83.)

Brzezina II Osiek: Kasperek,W. Kawczak, Domasik, Majda, Bernaś (46. Mydlarz), Zaremba (60. Sala), Zygmunt (60.Kużma), Spisak (75. M.Kawczak). Trener: Leszek Mlocek.

Pogórze Gierałtowice:Nowak, Bochaczyk, Gieras, Kamski,J. Ligus Maślanka, K. Ligus, Potoczny, Piwowarczyk, Szostak. Trener: Radosław Nowak.