Remis Zatorzanki z Iskrą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2022 07:18

Iskra Brzezinka zremisowała na swoim obiekcie z Zatorzanką Zator 2:2.

W 7. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Po rzucie rożnym gola strzałem głową zdobył Pindel. W 35. minucie Wojtaszak nie wykorzystał jedenastki.  W 54. minucie indywidualną akcję przeprowadził Kozub. Wszedł w pole karne, ale został tam faulowany. Skutecznie z wapna uderzył Sergiel.

W 75. minucie Iskra miała rzut rożny. Do wrzuconej przez Wojtaszaka piłki doszedł Sergiel i strzałem głową trafił na 2:1. W 78. minucie Florczak zagrał do Pindela, a ten pokonał bramkarza strzałem z 20 metrów.

,,Remis  jest sprawiedliwy z przekroju całego spotkania. Pierwsza połowa dla gości, druga już toczyła się pod nasze dyktando” – powiedział Rafał Skrzypek, grający trener Iskry Brzezinka.

,,Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Zdominowaliśmy przeciwnika na jego połowie. W drugiej w naszej grze było sporo nonszalancji. Straciliśmy gole i zrobiło się nerwowo. Obudziliśmy się dopiero w około 70 minucie. W końcówce mieliśmy dwie tzw. setki, ale bramkarz je wybronił. Remis był w miarę sprawiedliwym wynikiem” – powiedział Piotr Balonek, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 14 maja Iskra Brzezinka – Zatorzanka Zator 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Pindel, 1:1 Sergiel (54.), 2:1 Sergiel (75.), 2:2 Pindel (78.). W 35. minucie Wojtaszak (Iskra) nie wykorzystał rzutu karnego.

Iskra Brzezinka: Baruś, Gąsiorek, Nagi( 67. Żorawik), Migdałek, Koczur, Mika(85. Kleczkowski), Wojtaszak, G. Samek (54. Kozub), Krzemień, Skiernik(80.Homa), Ł. Samek (46.Sergiel). Trener: Rafał Skrzypek.

Zatorzanka Zator: Lichański, A. Celej, Kwiatkowski, Balonek, Mika, Leszczyński, Pindel, Żak (65. Biel), Stanek, Florczak (90. Wolanin), Szymonik (80. Wawro). Trener: Piotr Balonek.