Remis w Jawiszowicach – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 listopada 2021 09:17

W Jawiszowicach odbyły się czwartoligowe derby powiatu oświęcimskiego. Tamtejszy LKS zremisował z KS Chełmek 1:1.

W 22. minucie D. Płonka otrzymał podanie od kolegi z drużyny, wymanewrował rywala i oddał dobry strzał z szesnastu metrów na bliższy róg. Trzy minuty później przyjezdni doprowadzili do remisu. Savalenko wykorzystał błąd Radomskiego. Przejął piłkę i wygrał pojedynek z E. Płonką.

„To był mecz walki. Rywal postawił wysoko poprzeczkę. Był zdeterminowany. Kolejny raz dobre zawody rozegrał E. Płonka, który trzykrotnie dobrze interweniował w trudnych sytuacjach” – powiedział Jarosław Płonka, dyrektor sportowy LKS Jawiszowice.

Niedziela 31 października LKS Jawiszowice – KS Chełmek 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 D. Płonka (22.), 1:1 Savalenko (25.)

LKS Jawiszowice: E. Płonka, Radomski, D. Płonka (62. Gibas), Hałat, Ściślak, Korczyk (83. Wawak), Herman (46. Frączek), Pierlak, Gąsiorek (62. Senkowski), Kocemba, Pitry. Trener: Przemysław Pitry.

KS Chełmek: Przewoźnik, Wadas, Pędrys, Kaleta, Wesecki, Kustra, Bury, Kukiełka, Bloch, Księżyc (57. Piątek), Savalenko. Trener: Kamil Orawczak.