Remis Sygnału z Iskrą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 sierpnia 2021 21:00

Sygnał Włosienica zremisował u siebie z Iskrą Brzezinka 3:3. Mecz był ciekawym widowiskiem.

Wynik otworzyli przyjezdni. Po rzucie wolnym Samek zgrał piłkę do Wojtaszaka,  a ten uderzył skutecznie na dalszy róg. W 13. minucie Sygnał przeprowadził kombinacyjną akcję. Dobrym strzałem zakończył ją Kozub. Dwie minuty później klub z Włosienicy objął prowadzenie. W polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Kozub otrzymał futbolówkę od Żydka i trafił z pięciu metrów.

W 43. minucie znów był remis. Wojtaszak bardzo dobrze wrzucił piłkę z rzutu rożnego, a strzałem głową bramkarza pokonał Tomasik. W 55. minucie Szpiegla zagrał za obrońców, a na listę strzelców wpisał się Augustyn.  Ostatecznie było 3:3, bo Jarosz odbił futbolówkę wrzuconą przez Krzemienia. Odbiła się ona od Skiernika i trafiła do Sergiela, który z bliska skierował ją do pustej bramki.

„To był dobry, szybki  i ciekawy mecz. Kibicom mógł się podobać Wynik jest sprawiedliwy. Obie drużyny miały szansę na zwycięstwo. Mamy problemy ze składem, który budujemy od nowa” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

„Punkt zdobyty na wyjeździe musimy szanować. Widoczne było to, że jest to spotkanie niedzielne. Było w nim bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji po obu stronach. Wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy” – powiedział Rafał Skrzypek, grający trener Iskry Brzezinka.

Niedziela 22 sierpnia Sygnał Włosienica – Iskra Brzezinka 3:3 (2:2)
Bramki: 0:1 Wojtaszak (9.), 1:1 Kozub (13.), 2:1 Kozub (15.), 2:2 Tomasik (43.), 3:2 Sergiel (55.), 3:3 Augustyn (71.)

Sygnał Włosienica: Jarosz, Pacyga, Oczkowski, Grubka, Korwin, Pokrzyk (80. Dziuga), Pacyna (90. P. Stachura), Augustyn, Żydek (52. Bizoń), Szpiegla, Kozub (75. K. Stachura). Trener: Daniel Zaborowski.

Iskra Brzezinka: Nowak, Mika (46. Kleczkowski) , Tomasik, Nagi, Jarnot (46. Ł. Samek) Skiernik, Wojtaszak, Migdałek (65. Skrzypek) Krzemień, Sergiel, G Samek. Trener: Rafał Skrzypek.