Remis Strumienia z LKS Gorzów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 kwietnia 2019 14:18
  1. Strumień Polanka Wielka zremisował na swoim boisku z liderem A Klasy – LKS Gorzów 2:2. To druga strata punktów dla klubu z gminy Chełmek w rundzie wiosennej.
    Kilka dni przed meczem w Polance Wielkiej ze swojej funkcji zrezygnował Tomasz Kozieł, były już szkoleniowiec LKS Gorzów. Zarząd szuka nowego trenera.

W 12. minucie Strumień wyszedł na prowadzenie. Opala wrzucił piłkę na piąty metr, a tam skutecznie uderzył Trawkowski. W 26. minucie spod linii końcowej zagrywał Bodziony. W zamieszaniu podbramkowym bardzo dobrze odnalazł się Wesecki, który przyłożył nogę i zdobył gola.

W 45. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Grubka podał do Boby, a ten oddał ją Łukaszczykowi. Zawodnik Strumienia wymanewrował dwóch obrońców i skierował futbolówkę do siatki. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy po rzucie rożnym Ząbek oddał bardzo efektowny strzał głową.

,,Wynik wydaje się być sprawiedliwym. Szkoda zremisować, gdy dwa razy się prowadziło. Ten mecz mógł się podobać, bo każdy walczył” – powiedział Mariusz Gałgan, trener Strumienia Polanka Wielka.

,,Mecz był wyrównany. Obie drużyny stworzyły sobie sytuacje bramkowe. Zdziwiło nas to, że otrzymaliśmy aż siedem żółtych kartek. Poszukiwania ” – powiedział Józef Mańkut, kierownik drużyny LKS Gorzów.

Sobota 13 kwietnia Strumień Polanka Wielka – LKS Gorzów 2:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Trawkowski 12., 1:1 Wesecki 26., 2:1 Łukaszczyk (45.), 2:2 Ząbek (48.)

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Knapik, Malik, Zemanek, Trawkowski, Hamerski, Opala, Łukaszczyk  (46. Kawczak) Oczkowski, Grubka, Boba.  Trener: Mariusz Gałgan.

LKS Gorzów: Wylężek, T. Opitek, Krzyśko, Górski, Banaś (85. Żurek), Dylowicz, Wesecki, Zapała, Ząbek, Bodziony, Baran.