Remis Pulsu ze Zgodą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 października 2020 15:36

Puls Broszkowice zremisował na swoim boisku ze Zgodą Malec.

W 5. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Jaromin otrzymał prostopadłe podanie i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. W 29. minucie w zamieszaniu podbramkowym Tobik wycofał piłkę na 11 metr, a gola na 1:1 zdobył Michał Barciak. W 44. minucie Tobik przyjął futbolówkę na 20 metrze, minął obrońców i strzałem z dystansu znalazł sposób na golkipera Zgody.

W 54. minucie prawą stroną zaatakował K. Drebszok. Zawodnik zespołu przyjezdnego wrzucił piłkę w pole karne. Żmuda uderzył dobrze głową na dalszy róg. W 83. minucie w polu karnym wytworzyło się bardzo duże zamieszanie. To ktoś strzelał, to bramkarz sparował, to od kogoś odbiła się futbolówka. Ostatecznie w siatce umieścił ją Jończyk. Puls nie wygrał jednak tego meczu. Po rzucie wolnym Lekkiego piłka odbiła się od poprzeczki. Skutecznie dobił Wróblewski

,,Wydaje mi się, że remis nie krzywdzi nikogo” – powiedział Marcin Barciak, zawodnik Pulsu Broszkowice.

,,Zagraliśmy dzisiaj bardzo słabo. Mieliśmy pięć tzw. setek, ale je zmarnowaliśmy. Brakowało nam odpowiedniego tempa gry. Dopiero po stratach goli się budziliśmy” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 3 października Puls Broszkowice – Zgoda Malec 3:3 (2:1)
Bramki: o:1 Jaromin (5.), 1:1 Michał Barciak (29.), 2:1 Tobik (44.), 2:2 Żmuda (54.), 3:2 Jończyk (83.), 3:3 Wróblewski (90.)

Puls Broszkowice: Strzelecki, Bagaziński, Żak, Ł. Kumor (Radzik), S. Krompiec, Wanat, Wykręt (65. Marcin Barciak), Jończyk, Tobik, Michał Barciak, Janik.

Zgoda Malec: Jekiełek, Wróblewski, S. Drebszok, Lekki, Tomala, Łukasik, K. Drebszok, Chwierut, Kwaśniak (46. Sokół), Żmuda (80. Banasiak), Jaromin. Trener: Andrzej Tomala